BSK Atletiek indoor

Axelle Dauwens-web

Belgisch studentenkampioenschap atletiek indoor.

Belgisch Studentenkampioenschap atletiek indoor van 23 februari 2018 - Topsporthal Vlaanderen te Gent:

Info volgt.

BSK Atletiek outdoor

Thomas Vanderplaetsen-web

Belgisch studentenkampioenschap atletiek outdoor.

Uitslagen en podia kan je in bijlage terugvinden.
Foto's van de verschillende podia komen op onze facebookpagina.

Externen: 3,00€ ter plaatse te betalen.
Er kan ter plaatse ook nog worden ingeschreven, maar liefst op voorhand via de site inschrijvingen (ook voor de externen).
Inschrijvingen voor aflossingen gebeurt ter plaatse.
Bij aanmelding, zijn de studenten verplicht hun studentenkaart te tonen.
Afgestudeerden in het AJ 2016-17, mogen ook nog deelnemen. (moet diploma behaals hebben)

Locatie kan nog wijzigen.

Zomer Universiade Atletiek

Mascotte-atletiek

Zomer Universiade atletiek.

Disciplines dames:
100m - 200m - 400m - 800m - 1500m - 5000m - 10.000m - 100m horden - 400m horden - 3000m steeple - 4x100m - 4x400m - 20km snelwandelen - halve marathon - discuswerpen - speerwerwerpen - kogelstoten - hamerslingeren - hoogspringen - verspringen - hinkstapspringen - polsstokspringen - heptathlon

Volgende studentes nemen deel in Taipei:

  • Aurélie De Ryck - Polsstokspringen - UGent - 11de plaats (finale)
  • Elien De Vocht - Polsstokspringen - Thomas More - 12de plaats (finale)
  • Noor Vidts - Heptathlon - KU Leuven - 3de plaats - Bronzen medaille !!
  • Margo Van Puyvelde - 400M Horden - UGent - 7de plaats (finale)
  • Axelle Dauwens - 400M Horden - UGent - DNS
  • Cynthia Bolingo - 200M - USLB - 22ste plaats (halve finale)

Disciplines heren: 
100m - 200m - 400m - 800m - 1500m - 5000m - 10.000m - 110m horden - 400m horden - 3000m steeple - 4x100m - 4x400m - 20km snelwandelen - halve marathon - discuswerpen - speerwerwerpen - kogelstoten - hamerslingeren - hoogspringen - verspringen - hinkstapspringen - polsstokspringen - decathlon

Volgende studenten nemen deel in Taipei:

  • Aaron Botterman - 800M - UGent - 16de plaats (halve finale)
  • Thomas De Bock - 1/2 Marathon - UGent - DNF
  • Pieter Claus - 1500M - UGent - 25ste plaats (heats)
  • Simon Debognies - 5000M - VUB - 5de plaats (finale)
  • Corentin Campener - Verspringen - UCL - 18de plaats (kwalificaties)

Coaches: Tim Moriau & Joffray Baune

Meer info kan je terugvinden op: SU-Atletiek

Limieten voor deelname worden weldra toegevoegd aan deze pagina. 

Stuur je kandidatuur door via de knop "stel je kandidaat". Indien je kandidatuur aanvaard wordt door de uni-sportfederatie en de Belgische Universitaire Sportfederatie nemen wij met jou contact op.