Zomer Universiade Artistieke Gymnastiek

Mascotte-gym

Zomer Universiade artistieke gymnastiek.

Team kwalificatie / all-round / individueel
dames: sprong - ongelijke leggers - balk - grond
heren: grond - paard - ringen - sprong - brug - rekstok

Meer info kan je terugvinden op: SU-Artistieke Gymnastiek

Volgende atleten nemen deel in Taipei:

  • Dorien Motten - All Round - UGent

Coach: Gabriëlle Brepoels

  • Maxime Gentges - All Round - UMons

Coach: Andrei Levit

Stuur je kandidatuur door via de knop "stel je kandidaat". Indien je kandidatuur aanvaard wordt door de uni-sportfederatie en de Belgische Universitaire Sportfederatie nemen wij met jou contact op.

Zomer Universiade Ritmische Gymnastiek

Logo-Taipei-2017-2

Zomer Universiade ritmische gymnastiek.

Team (5 gymnasten) / individueel / individueel all-round

Meer info kan je terugvinden op: SU-Ritmische Gymnastiek

Limieten voor deelname worden weldra toegevoegd aan deze pagina. 

Stuur je kandidatuur door via de knop "stel je kandidaat". Indien je kandidatuur aanvaard wordt door de uni-sportfederatie en de Belgische Universitaire Sportfederatie nemen wij met jou contact op.

BSK Artistieke Gymnastiek

Dennis Goossens-web

Belgisch studentenkampioenschap artistieke gymnastiek:

Aanbod:

  • AGD per ploeg en individueel
  • AGH per ploeg en individueel

Ploegdeelname: het aantal gymnasten beperkt tot 7 en alle gymnasten moeten van dezelfde onderwijsinstelling zijn.
Indien er meer dan 7 gymnasten inschrijven voor de ploegcompetitie, zal de coach ter plaatse bepalen wie in de ploeg wordt opgenomen.
Per ploeg treden 5 gymnasten aan per toestel, de beste 3 scores worden opgenomen voor het ploegenklassement.
Individuele deelname: de gymnast bepaald zelf aan welke toestellen er wordt deelgenomen. De scores tellen mee voor het allround-klassement en voor de individuele ranking per toestel.

Elke onderwijsinstelling die deelneemt met een ploeg MOET 2 juryleden voorzien. De organisatie voorziet de overige noodzakelijke juryleden.
Alle juryleden hebben recht op een vergoeding.

Planning:
16u00: opwarming
18u00: voorstelling deelnemers
18u15: start competitie

Inschrijvingen zijn afgesloten.